Jakiej firmy system alarmowy?

Chciałbyś zainstalować system alarmowy, ale zastanawiasz się jakiej firmy dobrać urządzenia? W tym artykule zwrócimy uwagę na producentów, którzy dostarczają sprzęt działających w ramach systemów alarmowych.

Producenci

Dobierając urządzenia do naszego systemu alarmowego warto zwrócić uwagę na polskich producentów, którzy odpowiedzialni są za dostarczanie profesjonalnych sprzętów i kompleksową instalację. W przypadku systemów alarmowych śmiało możemy sięgać po urządzenia polskiej firmy Satel, która od lata dominuje na rynku SSWiN. Grupa od roku 1990 rozwija swoją działalność na rynku polskim oraz posiada licznych partnerów na terenie Europy oraz Azji. Firma posiada bogatą ofertę produktów, co pozwoli nam dostosować urządzenia do naszych potrzeb.
Produktami wysokiej jakości są bez wątpienia centrale alarmowe z serii INTEGRA oraz VERSA. Centrale alarmowe INTEGRA są urządzeniami wykorzystywanymi w celu ochrony budynków o podwyższonym stopniu ryzyka, takich jak: banki, sklepy jubilerskie itp. Centrale z serii VERSA są częściej stosowane w domach, mieszkaniach lub małych biurach. Urządzenia te idealnie nadają się do zdalnego zarządzania systemem poprzez aplikacje mobilne. W ofercie firmy Satel znajdziemy również wysokiej klasy urządzenia bezprzewodowe ABAX oraz MICRA, które świetnie nadają się do ochrony pomieszczeń oraz budynków, w których ułożenie okablowania jest niemożliwe lub bardzo ograniczone, np.: domy, kościoły, muzea w przypadku ABAX; oraz kioski, butiki, małe warsztaty, garaże w przypadku MICRA. Dzięki energooszczędności systemy ABAX oraz MICRA mogą swobodnie pracować nawet do 3 lat (w zależności od konfiguracji).

Na rynku możemy również spotkać systemy firm zagranicznych takich jak: Jablotron, Paradox Security Systems, Bosh Security Systems. Niemniej jednak śmiało możemy zachęcić państwa do wspierania polskich producentów i ich produktów, gdyż jakościowo nie odstają one markom zagranicznym.